• But_my_mom_says_im_cool@lemmy.world
    link
    fedilink
    English
    arrow-up
    1
    ·
    3 hours ago

    I bought a pound of beef, the grocery store stuff is good where I live. That cost $6.50 And I got like 8 buns for like $4

    The beef was enough for like 6 burgers and I had cheese at home.